Opiekunka do Pary, Niemcy, Frankfurt nad Menem

EuropaJOB Sp. z o.o.

Frankfurt nad Menem, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455,
oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:

OPIEKUNKA DO PARY

Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, okolice Frankfurt nad Menem,

Poszukujemy opiekunki do 91-letniego Pana, i 86-letniej Pani, którzy mieszkają w domu niedaleko Frankfurtu nad Menem. Pan ma raka prostaty, początki demencji, problemy z sercem, cukrzycę, częściową inkontynecję i porusza się przy pomocy wózka. Pani porusza się przy pomocy rollatora, ma problemy z kręgosłupem. Podopieczni potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel) oraz prostych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego (drobne zakupy, sprzątanie, jedzenie).
Do dyspozycji własny pokój z łazienką i Internetem
Od 28 lipca na miesiąc! Wymagana komunikatywna/dobtra znajomość niemieckiego i prawo jazdy

Obowiązki:

- pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel).
- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)

Wymagania

Wymagania:

-dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość
-prawo jazdy

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia