Opiekunka do Pani, Niemcy, Eitherfeld

EuropaJOB Sp. z o.o.

Eitherfeld, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455,
oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:

OPIEKUNKA DO PANI

Miejsce wykonywania pracy – Niemcy, Eitherfeld

Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki?

Poszukujemy opiekunki do pani. Podopieczna cierpi na niewydolność serca, nadciśnienie, początkowa demencja. Pani potrzebuje czasem pomocy, ale poradzi sobie również sama. Potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego, higienie osobistej, ubieraniu. Wymagana podstawowa znajomość języka. Dla opiekunki zagwarantowany jest własny pokój z telewizorem i Internet. Zlecenie od 12 lipca!

Obowiązki:

- pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, ubieranie się, wstawanie, spożywanie posiłków)
- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)
- czytanie gazety, spędzanie czasu

Oferujemy:

- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji
- legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów
- ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
- odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne
- wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN
- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

Wymagania:

- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia