Opiekunka do miłej seniorki poruszającej się o rollatorze (Niemcy)

Medira Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy
MEDIRA zapewnia Opiekunkom legalną i bezpieczną pracę w opiece w Niemczech na najlepszych warunkach finansowo-socjalnych. Dla nas liczy się człowiek- szanujemy naszych pracowników i ich pracę. Naszym Opiekunkom zapewniamy sprawdzone oferty pracy, które dopasowujemy do kwalifikacji i preferencji Kandydatów, stałą opiekę i wsparcie koordynatorów na miejscu w Niemczech, organizację i opłacenie transportu, oraz pakiet ubezpieczeń dodatkowych- tak by Opiekunka nie musiała się niczym martwić! 95% Opiekunek, które z nami współpracują są bardzo zadowolone i polecają naszą firmę swoim koleżankom.

Wyróżnia nas podejście!

Opinie naszych wspaniałych opiekunek, które nam zaufały i są bardzo zadowolone:

Pani Marta K. – 5 gwiazdek (26 lutego 2018) ‘Jest to Firma , która spełnia wszelkie oczekiwanie opiekunki. Rzetelna ,zainteresowana swoim pracownikiem, pomocna w rozwiązywaniu problemów. Dba o podniesienie kwalifikacji swoich pracowników ,zachęcając ich do doskonalenia zawodowego.’

Pani Ewa K. – 5 gwiazdek (16 maja 2017) ‘Firma godna polecenia płacą w terminie oraz interesują i reagują kiedy coś jest nie tak.’

Pani Ewelina M. – 5 gwiazdek (19 października 2018) ‘Z nimi najpewniejsze zlecenia.’

Opis stanowiska:

Poszukujemy Opiekunki dla miłej seniorki, która porusza się o rollatorze. Mieszka w domu z ogrodem, gdzie można spędzać z nią czas na rozmowach na tarasie. Seniorka ma kota, który jest bardzo przyjazny, uwielbia się bawić i większość czasu spędza w ogrodzie. Rodzina seniorki jest bardzo sympatyczna i skłonna do pomocy- mieszkają w odległości ok 20km. Dom jest zadbany, po generalnym odświeżeniu w ubiegłym roku, a sklepy w odległości ok 10min spacerem. Opiekunka ma zapewniony ładnie umeblowany pokój z telewizorem i dostępem do internetu, oraz rower, na którym może jechać w czasie wolnym np. do centrum miasta lub do pobliskiego pięknego parku.

Wymagania:

-znajomość języka niemieckiego (min. podstawowa)

-mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

-ciepłe i przyjazne usposobienie

Oferujemy:

-Wynagrodzenie nawet 1600 EUR netto (na rękę), wypłacane zawsze terminowo + premie świąteczne

-legalne zatrudnienie (płacimy składki do ZUS od średniej krajowej, zapewniamy druk A1 i kartę EKUZ)

-opiekę koordynatorów w Polsce i w Niemczech, nasze Opiekunki mogą zawsze liczyć na wsparcie i pomoc naszych Koordynatorów

-organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony, nasze Opiekunki nie muszą niczego załatwiać- robimy to za nie! Rozpoczęcie pracy w MEDIRA nie wymaga żadnej inwestycji finansowej

-nagrody uznaniowe za dobre wykonywanie zlecenia, premie za polecenie opiekunki lub klienta

-wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego, gwarancję czasu wolnego

-dodatkowe bogate ubezpieczenie podróżne, wierzymy, że bezpieczeństwo to podstawa! Nasze opiekunki nie musza się o nic martwić, gdy zdarza się nieprzewidziana sytuacja- mają do dyspozycji bogaty pakiet ubezpieczeń, który opłacamy za nie!

-ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań Kandydatów

-elastyczne terminy i zasady wyjazdów, dużo ofert pracy ‘od zaraz’

Działamy legalnie na podstawie Certyfikatu Agencji Zatrudnienia nr 18363 wydanego przez Marszałka Województwa Śląskiego.

Szanujemy naszych Kandydatów! Jesteśmy członkiem koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.