Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

OPIEKUNKA DO MAŁŻEŃSTWA W DE, WYSOKIE ZAROBKI + PREMIA ŚWIĄTECZNA

Bolesławiec, Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, dolnośląskie

ABC Work Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszej firmy partnerskiej poszukujemy Opiekunek Seniorów w Niemczech

Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski!

WYSOKIE ZAROBKI + PREMIE

PREMIA ŚWIĄTECZNA DO 400 EURO BRUTTO

Aktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec.

Zlecenie 1517

Od kiedy: OD ZARAZ

Miejscowość: 66709 Weiskirchen

Małżeństwo

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 85 l.

Waga: 75 kg

Wzrost: 175 cm

Poruszanie: rollator

Stan: rak kręgosłupa,

Płeć: Kobieta

Wiek: 77 l.

Waga: 62 cm

Wzrost: 168 cm

Poruszanie: wózek inwalidzki, ale pani pomaga przy przejściu na wózek.

Stan: inkontynencja, pieluchomajtki

Pomoc: częściowa przy przebieraniu, gotowanie, zakupy, pranie, Warunki domowe: dom, dla opiekunki osobne mieszkanie w tym domu, Internet

Inne: przychodzi pflegedienst

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki w euro
  • jedną czytelną umowę
  • ZUS od średniej krajowej
  • dodatkowe premie
  • 2 godziny czasu wolnego w ciągu dnia
  • całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  • bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego
  • wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech
  • możliwość odbycia bezpłatnego kursu językowego przed wyjazdem do pracy

Wymagamy:

  • minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego (możliwość nabycia umiejętności za naszym pośrednictwem)
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako Opiekun Seniora
  • mile widziana osoba niepaląca

Prezentacja firmy

O nas

ABC Work to firma rodzinna, która z sukcesem działa na rynku związanym z... rekrutacją od 2010 roku.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Przede wszystkim dlatego, że rzetelne wywiązywanie się z zobowiązań to nasz priorytet.
Nasz zespół tworzy grono odpowiednio wykształconych, kreatywnych oraz naładowanych pozytywną energią osób, dzięki którym możemy nieustannie się rozwijać oraz otwierać na coraz to nowe rynki pracy.
Przekonaliśmy się i wiemy, że najważniejsze jest to, by jak najlepiej reprezentować naszych klientów. Dlatego nikt, kto podejmuje współpracę z ABC Work nie jest dla nas anonimowy.
Dzięki naszej pomocy, pracę w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii czy też w Finlandii znajdują co roku setki osób. To nasze zaangażowanie w wytrwałe wypełnianie swoich obowiązków przyczynia się do coraz bardziej poszerzającego się grona zadowolonych pracowników. Działamy po to, aby pomóc w realizacji zawodowych oraz finansowych celów, które do tej pory były niemożliwe do zrealizowania.
Doradzamy, wspieramy i znajdujemy najatrakcyjniejsze oferty pracy i najlepszych kandydatów do pracy. Oferujemy pomocną dłoń od pierwszej próby kontaktu, poprzez pierwszy, aż po ostatni dzień pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna , Praca Uroda / Pielęgnacja , Praca Inne