Opiekun Pracowników Kontraktowych

European Service Exchange Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o długiej tradycji, której celem jest pośredniczenie
w nawiązywaniu kontaktów biznesowych pomiędzy kontrahentem a wykonawcą.
Obecnie do naszego wrocławskiego biura poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opiekun Kontraktu

Opis stanowiska:
- Opieka i telefoniczne wsparcie personelu który, wyjechał na kontrakty zagraniczne (kraje UE)
- Udzielanie telefonicznych i mailowych odpowiedzi na zapytania pracowników związane z wynagrodzeniem, zaliczkami, zakwaterowaniem, dojazdami do pracy
- Ścisła współpraca z działem handlowym, księgowym i prawnym

Oferujemy:
- Pracę w młodym, ambitnym zespole
- Możliwość rozwoju
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość partycypacji w szkoleniach zewnętrznych oraz podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

- Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
- Możliwość odbierania telefonów po godzinie 18 i w weekendy
- Mile widziani studenci

Prezentacja firmy

Nasza firma jest platformą wymiany usług i doradztwa personalnego. <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca