Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/2533

Obowiązki:

- pomoc w czynnościach samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej i czynnościach pielęgnacyjnych;
- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełnianiu ról społecznych;
- pomoc w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania;
- pomoc w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Miejsce pracy: 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: umowa zlecenie: od 01.08.2022 do 31.12.2022, praca wykonywana będzie w miejscach zamieszkania osób starszych znajdujących się na terenie miasta Koszalin, elastyczny czas pracy, pracownikom będzie przysługiwać zwrot kosztów dojazdu do miejsc wykonywania usługi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy