Opiekun osoby starszej

Arbeitlandia.eu

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Arbeitlandia.eu to portal internetowy oraz kwartalnik skierowany do opiekunów i opiekunek osób starszych. Na rynku działamy od 10 lat. Zrzeszamy czołowe firmy branży opiekuńczej. Dokładamy wszelkich starań, aby oferty publikowane na naszym serwisie były sprawdzone. Gwarantujemy legalne i zatrudnienie. Bezpieczeństwo jest naszą nadrzędną wartością. Arbeitlandia.eu w dużej mierze skupia się na pracy na Gewebrę, czyli niemieckiej działalności gospodarczej.

Nasz serwis jest także specjalistyczną stroną internetową. Przedstawiamy codzienne wyzwania opiekunek i opiekunów, a także informacje podatkowe itp.

Arbeitlandia.eu to również kwartalnik dla opiekunów i opiekunów osób starszych w Niemczech. Artykuły w niej zawarte skupiają się na tematach bliskich opiekunom osób starszych. Opisujemy życie w Niemczech, problem w pracy, polecamy co warto zobaczyć w Niemczech, a także publikujemy przepisy na typowe niemieckie potrawy.

Dla naszych partnerów prowadzimy stałą rekrutację.

Wymagania

Co oferujemy?
• legalne zatrudnienie w Niemczech;
• prosty system złożenia aplikacji;
• oferty pracy na zleceniu, jak i Gewerbe.

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

legalne zatrudnienie w Niemczech;
prosty system złożenia aplikacji;
oferty pracy na zleceniu, jak i Gewerbe.
Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

Prezentacja firmy

Arbeitlandia.eu to portal istniejący od 10 lat. Serwis dedykowany jest d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi