Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2521

Obowiązki:

PRACA U CHOREGO W DOMU. WYKONYWANIE USŁUG PIELĘGNACYJNYCH, OPIEKUŃCZYCH I GOSPODARCZUCH. KONTAKT Z RODZINA PODOPIECZNEGO ORAZ KOORDYNATOREM. KONTAKT Z LEKARZEM RODZINNYM ORAZ PIELĘGNIARKĄ ŚRODOWISKOWĄ.

WYMAGANE: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, MIŁA APARYCJA, DYSPOZYCYJNOŚĆ, DOKŁADNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY W NIEPEŁNYM WYMIARZE GODZIN. UKOŃCZONA SZKOŁA LUB KURS NA OPIEKUNA OSÓB STARSZYCH, CHORYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH. ROK DOŚWIADCZENIA.

CV NA EMAIL LUB PRZESŁAĆ POCZTĄ - SZCZECIN.EKONOMICZNY@PCK.ORG.PL z klauzulą : WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH NA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 10 MAJA 2018 R. O CHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ.U. 2018 POZ. 1000) ORAZ ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (RODO).

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • OPIEKUN OSOBY STARSZEJ, CHOREJ I NIEPEŁNOSPRAWNEJ
  • MIŁA APARYCJA
  • SUMIENNOŚĆ, DYSPOZYCYJNOŚĆ
  • DOKŁADNOŚĆ

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Opiekun osoby starszej* (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 63, 70-476 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV NA EMAIL LUB PRZESŁAĆ POCZTĄ - SZCZECIN.OPIEKA@PCK.ORG.PL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy