Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0005

Obowiązki:

Przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych w oparciu o nowatorskie programy. Doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry. Aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal, okazjonalnych i sezonowych przedsięwzięć. Dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach żłobka.
Współpraca z wszystkimi pracownikami żłobka oraz rodzicami dzieci, pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne, opiekuńczo wychowawcze lub kwalifikacje położnej, pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub wykształcenie średnie oraz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku opiekuna dzieci do lat 3 lub ukończony kurs opiekuna dzieci w wieku do lat 3. Kwalifikacje oraz doświadczenie winno być poświadczone odpowiednimi dokumentami, np. świadectwem pracy lub dyplomem uczelni wyższej.

Miejsce pracy: Aleje Jana Pawła II 66, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Cv proszę wysyłać na adres e-mail: bajkowyzlobekrst@gmail.com

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy