OPIEKUN / OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ

Carework Sp. z o.o. Sp. k.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

CareWork to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych doradców zawodowych, od 10 lat związanych z branżą opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. To ludzie, którzy wykorzystują swoją wiedzę, aby pomóc opiekunom osób starszych znaleźć najbardziej odpowiednią dla nich pracę.

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się,
  • doświadczenie w opiece nad seniorami,
  • komunikatywność,
  • empatia.

Wymagania

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • ciągłość umowy,
  • ZUS przy pracy w Niemczech opłacony wg Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie szczegółowych zasad ustalania podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe,
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie (w przedziale od 950 do 1600 euro „na rękę”),
  • formularz A1 i kartę EKUZ,
  • ubezpieczenie dla uprawnionych członków rodziny,
  • składki na Fundusz Pracy (dla uprawnionych),
  • składki na Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych (dla uprawnionych),
  • wybór waluty, w której wypłacane jest wynagrodzenie (w euro lub w złotówkach),
  • rzetelną informację o tym, czego możesz oczekiwać na miejscu.

Prezentacja firmy

www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/<br/>Sprawdź nasze aktualne o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne