Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Opiekun / Opiekunka osoby starszej

Korsyka, zagranica

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Opieka nad starszą Panią (94 lata)
- Utrzymywanie domu, przygotowywanie oraz podawanie posiłków, dotrzymywanie towarzystwa, pomoc przy toalecie. robienie zakupów

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi
- komunikatywna znajomość języka francuskiego
- cierpliwość, empatia

Oferujemy:
- stałą pracę
- zamieszkanie i wyżywienie ma koszt klienta
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna