Opiekun/ Opiekunka osoby starszej na terenie calych Niemiec

SP SeniorenPartner

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiazkow:

- wsparcie podopiecznego w codziennych czynnosciach (pomoc w poruszaniu sie, utrzymanie higieny osobistej)
- pomoc w gospodarstwie domowym (pranie, sprzatanie, gotowanie)
- dotrzymywanie towarzystwa

Do dyspozycji opiekuna / opiekunki jest oddzielny pokoj z wlasna lazienka oraz dostep do internetu. Mozliwosc korzystania z samochodu przy aktualnym prawie jazdy.

Oferujemy:

- BEZPOSREDNIA UMOWE Z KLIENTEM
- Aktrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy
- Wyjazd na okres minimum 6 tygodni
- Zakwaterowanie z wyzywieniem u rodziny
- Zwrot kosztow podrozy
- Indiwidualnie dobrane oferty oraz mozliwosc komunikacji ze zmienniczka
- Elastyczne terminy wyjazdow
- Fachowe wsparcie koordynatora
- Nie pobieramy zadnych miesiecznych oplat za wyszukanie zlecenia

Wymagania

Wymagania:

- przynajmniej podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego
- doswiadczenie w opiece nad osoba starsza ( rowniez w rodzinie)
- cierpliwosc, wyrozumialosc

Prezentacja firmy

SP SeniorenPartner jest od 2006 aktywna na rynku niemieckim. <br/>Nasz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Do uzgodnienia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 900PLN - 9 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Druga osoba, nocki, demencja, prawojazdy, swieta, trudne warunki
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi