Opiekun / Opiekunka osób starszych

Centrum Językowe Konik

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec (elastyczne terminy wyjazdów).

Centrum Językowe Konik oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec.

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania".

Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami.

Praca w systemie zmianowym, istnieje możliwość powrotu na zlecanie do obecnej lub nowej rodziny.

To ty decydujesz jak długo chcesz pracować.

Wynagrodzenie: od 800€ do 1500€ + PREMIA ŚWIĄTECZNA (wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy).

Zakres obowiązków:

prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.

! ! ! SPRAWDZONE MIEJSCA PRACY ! ! !

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece - akceptujemy doświadczenie w rodzinie wśród bliskich osób.
  • dobry stan zdrowia
  • mile widziane prawo jazdy kat B
  • mile widziane referencje

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
  • Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 EURO
  • 400 zł brutto przy drugim wyjeździe z naszą firmą oraz ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu
  • Podwójne diety i premie na Święta
  • Zwrot kosztów podróży lub transport
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
  • Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE.

Prezentacja firmy

Centrum Językowe Konik to prężnie rozwijająca się firma powstała ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne