Opiekun / opiekunka osób starszych na terenie Niemiec ze znajomością języka niemieckiego

SenioDi Pflege

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukamy opiekunek i opiekunów osób starszych na terenie Niemiec ze znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy :

  • Legalną prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 1200-1600 E miesięcznie
  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich

Gwarantujemy bezpieczną i legalną pracę zgodną z obowiązującymi przepisami w Niemczech i w Polsce.

Wysokie zarobki i atrakcyjne premie świąteczne 300 Euro ( Bożenardzenie +Sylwester ) oraz 150 Euro ( Swięta Wielkanocne). Warunkiem współpracy jest znajomość j. niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym.

Oferujemy uczciwe warunki, atrakcyjne wynagrodzenie oraz oferty pracy dostosowane do indywidualnych możliwości i potrzeb.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie do nas swojego CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych.

Zapraszamy do współpracy ! Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Prezentacja firmy

SenioDi Pflege (Agencja Zatrudnienia nr rej. 16265 ) oferuje usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Obsługa klienta, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna