Opiekun/Opiekunka Osób Starszych lub Niesamodzielnych

GoldCare Sp. z o.o.Sp. K.

Warszawa, mazowieckie

Od: GoldCare Sp. z o.o.Sp. K.
Miejsce pracy: Warszawa

GoldCare sp. z o.o. sp. k. to firma świadcząca usługi opiekuńcze na wysokim poziomie dla osób starszych, przewlekle chorych i osób z niepełnosprawnościami. Zdajemy sobie sprawę, że dla osób zainteresowanych naszą ofertą najważniejszą kwestią jest szczęście ich najbliższych, dlatego każdego pacjenta traktujemy wyjątkowo, każdy jest dla nas tak samo ważny i każdemu służymy pomocą, gdy tylko nas potrzebuje.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekun/Opiekunka Osób Starszych lub Niesamodzielnych.

Zadania:

  • opieka nad osobami starszymi lub niesamodzielnymi
  • zlecenia godzinowe lub całodobowe

Gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
  • opłacanie wszystkich niezbędnych składek, w tym także ZUS
  • elastyczny czas pracy dopasowany do możliwości pracownika
  • wsparcie koordynatora
  • stały rozwój i zwiększanie swoich kompetencji przy pomocy systemu szkoleń i warsztatów organizowanych dla personelu firmy
  • udział w projektach Unijnych gwarantujących dalsze zatrudnienie
  • po okresie próbnym możliwość zmiany umowy na umowę o pracę

Wymagania:

  • wysokie poczucie odpowiedzialności, empatii, cierpliwości
  • punktualność
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe - opiekun medyczny lub ukończony kurs dla opiekunów osób starszych
  • mile widziane osoby z niepełnosprawnościami, które nie wykluczają bycia opiekunem
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowy atut:

  • doświadczenie zawodowe w pracy z osobami starszymi, wolontariat
  • dyspozycyjność, mobilność, referencje
  • doświadczenie w pracy z osobami z demencją, chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona