Opiekun / Opiekunka medyczna osób starszych

ATERIMA

Francja, dep. Ain, zagranica

ATERIMA
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Francja, dep. Ain,
Obowiązki:
  • wsparcie podopiecznych w codziennych czynnościach związanych z toaletą, ubieraniem się lub spożywaniem posiłków w prywatnym domu spokojnej starości
  • podawanie lekarstw oraz pomoc podczas zabiegów rehabilitacyjnych
  • obserwacja i bieżące informowanie personelu medycznego o stanie zdrowia podopiecznego

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego lub angielskiego
  • mile widziane wykształcenie upoważniające do opieki nad osobami starszymi (dyplom opiekuna medycznego / dyplom pielęgniarstwa)
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce min. 30 dni przed wyjazdem
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • umowę o pracę tymczasową na 6 m-cy z możliwością przedłużenia
  • stawka 12,80 EUR brutto/h (35 godzin tygodniowo)
  • dodatkowe nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacone od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz częściowe pokrycie kosztów podróży

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ATERIMA