Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo® jest międzynarodową firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w naborach Specjalistów oraz Inżynierów. Nasi Pracownicy pracują u naszych Klientów w branżach: Engineering, Construction, Manufacturing, Finance, IT, Pharma&Medical oraz SSC/BPO.

Whoohoo® należy do holenderskiego holdingu Maandag® który poprzez sieć 14 biur od ponad 25 lat zajmuje się w rekrutacją specjalistyczną w Holandii. Whoohoo® korzystając z wieloletniego doświadczenia rekrutacyjnego naszej spółki matki umacnia swoją pozycję na rynku europejskim poprzez sieć 10 oddziałów zlokalizowanych w Belgii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie, dla naszego klienta na terenie Niemiec, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opiekun medyczny

Lokalizacja: Niemcy

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiedzialność za pacjentów szpitala,
  • Dbanie o dokumentację pacjentów,
  • Opieka nad osobami starszymi, pacjentami po wypadkach, osobami wymagającymi opieki,
  • Praca w szpitalach i klinikach na terenie Niemiec (Berlin, Hamburg)
  • Praca nie więcej niż 8 godzin dziennie,

OCZEKUJEMY:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe + dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny,

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i poziomu językowego – około 1800 Euro netto,
  • Legalne zatrudnienie – niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • Pracę na terenie Niemiec w służbie zdrowia o wysokim standardzie,
  • Opiekę, indywidualne i kompetentne doradztwo ze strony firmy Whoohoo,
  • Miejsce pracy z nowoczesnym wyposażeniem,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim klikając w przycisk aplikowania.