Opiekun medyczny - Warszawa Białołęka (umowa o pracę lub umowa zlecenie)

Medicover Senior Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Medicover Senior specjalizuje się w organizacji najwyższej jakości opieki domowej i stacjonarnej dla osób starszych. Stanowimy część międzynarodowej firmy Medicover Healthcare Services, oferującej prywatną opiekę medyczną. Nasz zespół to ludzie pełni pasji, którzy w pracy łączą profesjonalizm z zaangażowaniem i wrażliwością na potrzeby seniorów. Dołącz do nas!
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Medicover Senior jest częścią Grupy Medicover i specjalizuje się w opiece nad seniorami. Oferujemy kompleksowe usługi opiekuńcze dla osób starszych w ich domach, prowadzimy Domy Opieki w Józefowie „Józefina” i w Święcicach „Willa Wiosenna” oraz Dom Opieki Dziennej „Apolonia".

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun medyczny w ośrodku opieki stacjonarnej
Lokalizacja: ul. Mehoffera 72/74 (10 min. autobusem od Metra Młociny)

JEŚLI:
• posiadasz dyplom Opiekuna medycznego – WARUNEK KONIECZNY
• posiadasz doświadczenie w pracy z osobami starszymi
• cechuje Cię poczucie odpowiedzialności, empatia, cierpliwość
• szukasz pracy na cały etat lub dodatkowego zajęcia

OFERUJEMY:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze lub umowę zlecenie (UWAGA: umowa o pracę możliwa po okresie próbnym trwającym 3 miesiące)
• elastyczne godziny pracy
• wynagrodzenie:
– umowa o pracę: 2800 zł brutto (przy pełnym etacie)
– umowa zlecenie: 18 do 20 zł/godz. brutto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• opieka nad osobami starszymi
• pomoc w higienie (częściowa/całkowita toaleta ciała)
• wymiana pampersów
• podawanie posiłków

Dołącz do nas, jeśli chcesz pracować z ludźmi, których pasją jest opieka nad innymi, w innowacyjnej organizacji należącej do Grupy Medicover, o wiodącej pozycji rynkowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wiadomość, telefon (519-331-265, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16) lub o przesłanie CV.

Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicoversenior.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.