Opis stanowiska pracy

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko

Opiekun kursów

Opis stanowiska:

Zadania wykonywane w ramach ww. stanowiska należą do kategorii prac administracyjno – biurowych i koncentrują się wokół następujących obowiązków:

  • rekrutacja i obsługa klientów, słuchaczy i trenerów;
  • realizacja działań promocyjnych;
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej (w tym związanej z ewaluacją szkoleń);
  • egzekwowanie zobowiązań finansowych;
  • wypożyczanie pozycji z księgozbioru i prowadzenie dokumentacji bibliotecznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • komunikatywność i kultura osobista;
  • dokładność i systematyczność;
  • prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie praktyczne w kierowaniu autem;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego (umożliwiająca komunikację z trenerami);
  • dyspozycyjność czasowa także w soboty i w przypadku delegacji (wyjazd 2 – dniowy)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowa o pracę;
  • nabycie nowych umiejętności i rozwoju kompetencji;
  • pracę w Uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj" do dnia 22.04.2018 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 922”

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty oraz że nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Prezentacja firmy

WSJO jest pierwszą w Wielkopolsce wyższą uczelnią zawodową kształcącą na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat