Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o długiej tradycji, której celem jest pośredniczenie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych pomiędzy kontrahentem a wykonawcą.

Obecnie do naszego wrocławskiego biura, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Opiekun Kontraktu

Opis stanowiska:

  • Opieka i telefoniczne wsparcie personelu który, wyjechał na kontrakty zagraniczne (kraje UE)
  • Udzielanie telefonicznych i mailowych odpowiedzi na zapytania pracowników związane z wynagrodzeniem, zaliczkami, zakwaterowaniem, dojazdami do pracy
  • Koordynowanie przejazdów pracowników pomiędzy kontraktami
  • Ścisła współpraca z działem handlowym, księgowym i prawnym

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
  • Gotowość do pracy w trybie wielozadaniowym
  • Możliwość odbierania telefonów po godzinie 18 i w weekendy (sytuacje wyjątkowe)

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Możliwość zdobycia wiedzy doświadczenia w zakresie zarządzania personelem oraz rekrutacji
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Głównym zadaniem naszej firmy są usługi doradcze i pośrednictwa pracy sk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca dla studenta, Praca HR / Kadry / Rekrutacja