Opiekun Kluczowego Klienta

Marcel S.A.

Gdańsk, pomorskie

Marcel S.A.
Jesteśmy firmą, działającą od 1992 roku, naszym podstawowym założeniem jest kompleksowe wspomaganie informatyzacji w diagnostyce medycznej. Ściśle współpracujemy z najlepszymi światowymi i krajowymi producentami systemów informatycznych, by rozszerzać ofertę o skuteczne rozwiązania odpowiadające potrzebom i wymaganiom Użytkowników.

Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz kontakt z ludźmi i rozwiązywanie problemów biznesowych swoich klientów – zajrzyj na naszą ofertę pracy.

Miejsce pracy: Gdańsk

MARCEL S.A. - lider w dziedzinie tworzenia produktów IT dla diagnostyki medycznej,

z siedzibą w Zielonce k. Warszawy

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:

  • praca z Klientami branży medycznej na terenie całej Polski
  • doradztwo w zakresie oferowanych narzędzi IT,
  • doradztwo w zakresie organizacji pracy z użyciem narzędzi IT,
  • rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • efektywna współpraca z Klientami, bieżące informowanie i poszerzanie ich wiedzy o oferowanych produktach,
  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów,
  • proaktywna analiza potrzeb klienta,
  • monitorowanie i analiza rynku usług medycznych,
  • przygotowywanie ofert dla Klientów,
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych zgodnie z ustalonymi zasadami,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdów, prawo jazdy kat. B.
  • wykształcenie wyższe,
  • duże zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność,
  • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • łatwość w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji z klientami,
  • otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pisania dokumentacji oraz tworzenia prezentacji,
  • umiejętność elastycznego adaptowania się do potrzeb sytuacji,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • rzetelność, lojalność i terminowość,
  • znajomości obsługi komputera.

Mile widziane:

  • znajomość organizacji pracy laboratorium diagnostycznego lub patomorfologicznego
  • wiedza w zakresie histopatologii i cytologii

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w firmie z 30-letnim doświadczeniem, stabilnej finansowo, o statusie merytorycznego lidera na rynku,
  • udział w nowych projektach, w tym dla kluczowych klientów firmy,
  • praca w dynamicznym, otwartym zespole, w atmosferze współpracy i zaangażowania,
  • realny wpływ na powstające produkty i rozwiązania,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę B2B,
  • karty sportowe (Multisport).

Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Dołącz do nas !

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".