Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu ubezpieczeń? Stać się specjalistą w branży ubezpieczeniowej?
A może chcesz poszerzyć swoje doświadczenie dotyczące kontaktu z klientem?

Dołączając do naszego zespołu – staniesz się specjalistą w zakresie ubezpieczeń!

Oferujmy pakiet szkoleń oraz warsztatów, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła i wzbogacą Twoje doświadczenie zawodowe.

Nie czekaj z decyzją o APLIKACJI i już TERAZ wyślij nam swoje CV.

Zostając Doradcą ds. ubezpieczeń w Delta Contact zyskujesz:

  • gwarantowane wynagrodzenie podstawowe za każdą przepracowaną godzinę;
  • stabilne zatrudnienie w godzinach pracy: od pn. do czw. w przedziale 13:00-21:00 pt. - sob. 9:00-17:00;
  • przejrzysty, a co najważniejsze łatwy do osiągnięcia system prowizyjny (kontaktujemy się - ze stałymi klientami, przez co o wiele łatwiej zdobędziesz prowizję);
  • wsparcie trenera w trakcie pracy – pakiet szkoleń;
  • możliwość awansu w strukturach firmy;
  • dodatkowe Benefity: bonus finansowy za polecenie znajomego do 800,00 zł, dofinansowanie do karty Multisport oraz pakietu prywatnej opieki medycznej.

Teraz to co będzie Twoim zadaniem:

Kontakt tylko i wyłącznie ze STAŁYMI KLIENTAMI w celu wzbogacenia ich aktualnej polisy ubezpieczeniowej – Prawda, że proste! Ważne jest również to, że produkt, który będziesz oferował/oferowała jest atrakcyjny i na każdą kieszeń. A marka rozpoznawalna na rynku Polski.

To co musisz posiadać, aby dołączyć do Naszego Zespołu to:

  • wykształcenie średnie;
  • dobrą dykcję;

I CO NAJWAŻNIEJSZE JESTEŚ OSOBĄ:

  • niekaralną;
  • komunikatywną i pozytywnie nastawioną do życia.

To już teraz aplikuj, by dołączyć do Naszego Zespołu!

WAŻNE! Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia. Wszystkiego nauczysz się u nas biorąc udział w szkoleniach i warsztatach, za które Ci zapłacimy :), a to przełoży się na Twoją pozycję na rynku pracy!

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delta Contact Sp. z o.o., Warszawa ul. Komitetu Obrony Robotników 52, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji w Delta Contact Sp. z o. o w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”

Prezentacja firmy

Delta Contact Sp. z o.o. to stabilna firma call center. Od 15. lat świad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi