Opis stanowiska pracy

Portal RynekPierwotny.pl to największa wyszukiwarka nowych mieszkań i domów, którą od 8 lat tworzą wyjątkowi ludzie. Obecnie jesteśmy 50 - osobowym zespołem, który wzajemnie się wspiera, rozwija i wprowadza ciekawe rozwiązania na rynek. Mamy nowoczesne i wygodne biuro, blisko metra, w którym codziennie zapewniamy dostęp do świeżych owoców i warzyw, firmowych krówek, pysznej kawy. W naszych dwóch chillout-roomach zbieramy siły do twórczej pracy i łapiemy drugi oddech. Stawiamy na pozytywne relacje między pracownikami dlatego dbamy o integrację i szybką adaptację nowych pracowników. Szukamy zmotywowanych osób, które chcą poszerzać swoje predyspozycje i umiejętności. Dajemy ciekawe zadania i wyzwania, zapewniające satysfakcję z pracy i dużą dawkę intelektualnej zabawy, od której z pewnością się uzależnisz.

Opiekun Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

To stanowisko, które poszerza nasz Dział Sprzedaży i jest dedykowane dla profesjonalistów, którzy zajmą się obsługą klientów B2B.

Jeśli posiadasz:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży internetowej, telefonicznej bądź powierzchni reklamowych

I wyróżniasz się:

  • efektami pracy w postaci sukcesów, o których chcesz nam opowiedzieć

Znasz:

  • profesjonalne sposoby sprzedaży

Cechujesz się:

  • zaangażowaniem i wysoką motywacją do pracy

Jesteś:

  • pełen pasji i ambicji

Oprócz powyższego:

  • możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością MS Office

I na dodatek:

  • orientujesz się w rynku nieruchomości

To Ciebie Szukamy!

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • rozwijanie sprzedaży w ramach powierzonego portfela Klientów – po okresie próbnym
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych dla usług oferowanych przez portal,
  • pozyskiwanie nowych Klientów – priorytet na okresie próbnym, potem jako dodatek,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z osobistym asystentem sprzedaży,
  • praca stacjonarna w naszym super biurze w godzinach 9:00 – 17:00.

Oferujemy:

  • przyjemną rekrutację

A potem:

  • najlepszą atmosferę pracy,
  • umowę o pracę i konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • wygodne i dobrze wyposażone stanowisko pracy,
  • system benefitów (oprócz standardowej prywatnej opieki medycznej i karty MultiSport – budżet na integracje i budżet szkoleniowy),
  • lekcje języka angielskiego w biurze (za które płaci oczywiście pracodawca)

Tylko osoby spełniające nasze wymagania prosimy o przesyłanie swojego CV.

Prezentacja firmy

Innowacyjny serwis nowych nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne