Opis stanowiska pracy

Plandeki.pl to polska, rodzinna firma produkcyjna, istniejącą na rynku od 1965 r. Specjalizujemy się w produkcji m.in. plandek samochodowych, namiotów magazynowych i eventowych, które powstają w dwóch zakładachprodukcyjnych, gdzie zatrudniamy ok 100 osób.

Jesteśmy cenionym dostawcą dla naszych partnerów handlowych w Polsce i za granicą, systematycznie rośniemy, zdobywając nowych klientów oraz rozwijając współpracę z już istniejącymi. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, standardów obsługi klienta, a także, a może przede wszystkim, dzięki wspaniałej i lojalnej załodze będącej z nami od wielu lat.

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie, rozwój i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • bezpośredni kontakt z zagranicznymi klientami
  • monitorowanie przychodzących zapytań od klientów
  • prowadzenie i zamykanie rozmów sprzedażowych
  • sprawdzanie poprawności otrzymanych i wysyłanych dokumentów
  • nadzór nad realizacją zleceń
  • monitorowanie płatności
  • opieka posprzedażowa
  • wsparcie zespołu handlowego

Czego oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenia w pracy z klientem
  • praktycznej znajomości pakietu Microsoft Office
  • zaangażowania w realizację wykonywanych zadań
  • umiejętności budowania relacji i długotrwałej współpracy
  • umiejętności organizacji własnej pracy i chęć rozwoju
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • dokładność, rzetelność, zmysł techniczny mile widziany
  • umiejętności pracy w zespole

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnią tradycją
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń
  • rozwój w ramach firmy

Napisz koniecznie do nas – być może właśnie na Ciebie czekamy! CV prosimy wysyłać za pomocą opcji "Aplikuj" wraz z dopiskiem:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacji na stanowisko „Opiekun Klienta" w firmie Plandeki.pl
  • ZAPEWNIAMY: odpowiedź na każdą aplikację. Wybranemu kandydatowi zaś pracę w miłej atmosferze, w oparciu o umowę o pracę i adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie, realną możliwość wpływu na bieżące funkcjonowanie i zarzadzanie firmą oraz dojazd do pracy w kierunku przeciwnym niż korki (Tarczyn).

Prezentacja firmy

Witamy Państwa<br/> <br/>Od 1965 roku oferujemy Państwu nasze usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi