WORK SERVICE S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Opiekun Klienta

Miejsce pracy: Gdańsk

Miejsce pracy: Tczew
OK/04/2018

Zadania na stanowisku:

bieżąca obsłudze obecnych Klientów w zakresie Pracy Tymczasowej
koordynowanie pracy Pracowników Tymczasowych, a także zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych
prowadzeniu rekrutacji planowych i doraźnych na potrzeby Klienta
prowadzenie dokumentacji personalnych
Wsparcie w procesie rozliczanie Pracowników
przygotowywanie sprawozdań i raportów
dbanie o wizerunek firmy poprzez terminową i rzetelną realizację projektów realizacyjnych

Od Kandytata oczekujemy:

wykształcenia min. średniego
znajomości technik rekrutacji mile widziane
umiejętności budowania relacji z Klientami
dokładności i rzetelności
doskonałej organizacji pracy własnej
dyspozycyjności
czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Wybranym Kandydatom oferujemy:

pracę w renomowanej Firmie
umowę o pracę
pakiet niezbędnych narzędzi (komputer, telefon etc.)
pracę w młodym dynamicznym zespole
możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet dodatkowych ubezpieczeń medycznych oraz benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.