Opis stanowiska pracy

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiwsko

Opiekun Klienta

Zadania na stanowisku pracy:

  • koordynowanie pracy pracowników tymczasowych, a także zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych, nadzór i prowadzenie dokumentacji personalnej,
  • rozliczanie pracowników,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów,
  • reprezentowanie Firmy w relacjach z klientem

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów ( kierunek ZZL, Socjologia, Psychologia),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku koordynatora lub konsultanta personalnego,
  • komunikatywność,
  • dokładność i rzetelność,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w młodym i dynamicznym środowisku,
  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
  • miłą atmosferę w pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja