Opiekun Klienta ze znajomością języka ukraińskiego

Work Service S.A.

Kraków, małopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

• przyjmowanie pracowników do pracy (zakwaterowanie, wydawanie odzieży roboczej, pomoc w wykonaniu badań wstępnych, tłumaczenie szkolenia BHP, wydawanie dyskietek ewidencjonowania czasu pracy itp.);

• zatrudnienie osób w wewnętrznym systemie kadrowym;

• kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych pracowników tymczasowych;

• przedłużanie wniosków o pobyt i pracę w Polsce dla osób zatrudnionych;

• budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami;

• przygotowanie prezentacji, analiz oraz raportów;

• koordynacja obiegu dokumentów związanych z przyjęciem pracowników do pracy;

• rozliczanie ewidencji czasu pracy.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;

• biegła znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie;

• prawo jazdy kategorii B;

• pogodne usposobienie, otwartość na różnorodne zadania, zaangażowanie;

• dobra znajomość MS Office (Excel, Word);

• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w Agencji Pracy Tymczasowej);

• mile widziana znajomość zasad zatrudniania cudzoziemców.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku;

• możliwość rozwoju w strukturach Grupy Kapitałowej;

• profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu;

• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

• pracę w otwartym i zgranym zespole;

• swobodną kulturę organizacyjną oraz komfortowe warunki pracy;

• dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.