Opiekun Klienta - Zakopane

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zakopane, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Zakopane

Zadania:

  • Obsługa kasjersko-dysponencka Klientów w Placówce
  • Aktywna sprzedaż produktów finansowych
  • Kompleksową obsługę klientów
  • Raportowanie bieżących wyników prac
  • Udział w akcjach marketingowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczeniem w obsłudze klienta mile widziane w branży finansowej
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji
  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole ambitnych ludzi
  • Benefity: dofinansowanie do urlopu - "wczasy pod gruszą", Karta sportowa Multisport, ubezpieczenie
Wyślij CV jeszcze dziś !

Numer referencyjny: OK/032018/KRK/Z
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.