Opiekun Klienta w sklepie z wyposażeniem wnętrz

HRBC GROUP SP. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, sieci sklepów będących liderem w sprzedaży pokryć podłogowych i wyposażenia wnętrz, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

OPIEKUN KLIENTA

Zakres obowiązków:

• Profesjonalne wsparcie Klienta poprzez doradztwo i obsługę sprzedażową
• Realizacja celów sprzedażowych
• Dbałość o dokumentację związaną z procesem sprzedaży
• Aktualizowanie i poszerzanie wiedzy produktowej
• Przyjmowanie dostaw i rozmieszczenie towaru na terenie sklepu

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w sieci renomowanych sklepów
• Przyuczenie do wykonywanych zadań
• Pracę w wymiarze pełnego etatu
• Sympatyczna atmosfera pracy
• Kartę Sportową oraz Opieka Medyczna - na preferencyjnych warunkach
• Udział w profesjonalnych programach szkoleniowych
• Wsparcie mentora podczas okresu wdrożenia
• Rabat pracowniczy 20% - na produkty z naszej oferty
• Udział w eventach - jak np. Business Run
• Konkursy sprzedażowe
• Bony świąteczne
• Premia miesięczna uzależniona od sprzedaży
• Nagroda za polecenie pracownika

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy
• Motywacja do pracy
• Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań
• Wysoka kultura osobista

Zachęcamy do aplikowania, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Rabat pracowniczy 20% - na produkty z naszej oferty, Udział w eventach - jak np. Business Run, Konkursy sprzedażowe, Bony świąteczne, Premia miesięczna uzależniona od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy