Opiekun Klienta w sektorze finansowym

Gi Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • opieka nad Klientem banku
  • aktywna sprzedaż produktów Banku przy połączeniach wychodzących
  • udzielanie informacji o ofercie Banku
  • realizacja kampanii sprzedażowych

Wymagania:

  • otwartość na kontakt z ludźmi
  • nastawienie na osiąganie najlepszych wyników sprzedażowych
  • wykształcenie min. średnie
  • nienaganna dykcja
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub sprzedaży- jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w sprzedaży
  • system płatnych szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
Daj sobie szansę na rozwój...
Czekamy na Twoje CV!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.