Opis stanowiska pracy

Doradcy Energetyczni Sp. z o.o. jest niezależnym brokerem na rynku Energii Elektrycznej i Gazu Ziemnego. Posiadamy największą gamę produktów a poprzez profesjonalnych i kompetentnych doradców zapewniamy naszym klientom bezkonkurencyjna ofertę i fachowe doradztwo w obszarze: Energii Elektrycznej, Gazu Ziemnego, Fotowoltaiki, Audytu efektywności energetycznej i usług technicznych.

Dołącz do najbardziej dynamicznej i rozwojowej firmy na tym rynku.

Działamy bez ograniczeń produktowych czy terytorialnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności oraz ogromnym potencjałem wzrostu rynku, poszukujemy do współpracy najlepszych:

OPIEKUN KLIENTA VIP

Opis stanowiska:

Do głównych zadań Opiekuna Klienta należy opieka i doradztwo w zakresie zarządzania obszarem energii elektrycznej i gazu ziemnego w przedsiębiorstwach.

Jak wygląda praca w Naszej Firmie? To przede wszystkim:

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora biznesu, MŚP, zakłady produkcyjne itp.
  • Utrzymywanie własnego portfela Klientów poprzez przedłużanie umów.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Realizowanie wyznaczonych celów.
  • Dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy.

Czego oczekujemy od Kandydatów?

  • Doświadczenie w sprzedaży (energia elektryczna, gaz, fotowoltaika, oze, telekomunikacja, ubezpieczenia, bankowość) będzie mile widziane.
  • Wysoka aktywność w działaniu oraz dyscyplina i motywacja.
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne.
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność.
  • Komunikatywność.
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.
  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office.

Powyższy opis pasuje do Ciebie? Wyślij dokumenty, zgłoś się do Nas a otrzymasz:

  • Bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt oparty o oferty kilkunastu dostawców dla wszystkich grup taryfowych i segmentu odbiorców. Każdy Klient do którego dotrzesz znajdzie produkt dla siebie.
  • Narzędzia informatyczne do kalkulowania oferty - kalkulatory ofertowe in analityczne tak abyś szybko był w stanie przedstawić oszczędności.
  • Back office - przygotowanie dokumentacji i obsługi usług technicznych.
  • CRM do zarządzania bazą klientów.
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe przez cały okres współpracy. Szkolenie wstępne i szkolenia dodatkowe w trakcie współpracy, nauczymy każdego naszych produktów, ważne abyś potrafił sprzedawać.
  • System motywacyjny i konkursy sprzedażowe.
  • Nienormowany czas pracy.
  • Umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym lub współpracę B2B - w oparciu o własną działalność gospodarczą, sam decydujesz który wariant wybierasz.
  • Narzędzia do pracy (telefon, komputer).
  • Samochód służbowy.
  • Ubezpieczenie.
  • Opieka medyczna.

Prezentacja firmy

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.doradcyenergetyczni.c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Energetyka, Praca Doradztwo / Konsulting