Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/05/2018.

Opiekun klienta - specjalista ds. nieruchomości – pośrednik nieruchomości.

Warszawa, mazowieckie

Patrono

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą która od ponad 10 lat zajmuje się doradztwem w zakresie obrotu nieruchomościami oraz inwestowaniem w nieruchomości.

Nasz zespół tworzy grupę specjalistów która przełamuje stereotypowy i pejoratywny obraz pośrednika nieruchomości. Jako cel stawiamy sobie zbudowanie trwałych relacji z klientem opartych o wzajemny szacunek i zaufanie. Dzięki najwyższym standardom obsługi chcemy zostać pierwszym kontaktem, po który sięgnie każdy zainteresowany transakcją na rynku nieruchomości.

Poszukujemy osób na stanowisko:

opiekun klienta - specjalista ds. nieruchomości – pośrednik nieruchomości

Zakres obowiązków na ww. stanowisku:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów zainteresowanych kupnem nieruchomości;
  • pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży;
  • przygotowywanie oraz publikacja ofert sprzedaży;
  • prezentowanie nieruchomości;
  • koordynowanie procedur związanych z kupnem i sprzedażą nieruchomości;

Jeżeli łatwo nawiązujesz nowe znajomości, jeżeli swoją aparycją, wiedzą i zachowaniem wzbudzasz zaufanie, jeżeli potrafisz w lot łączyć fakty, dzięki czemu radzisz sobie w nieszablonowych sytuacjach - to właśnie Ciebie poszukujemy.

Zapewniamy:

  • wsparcie doświadczonych doradców ds. nieruchomości;
  • wsparcie asystenta;
  • najwyższej jakości materiały promocyjne wspomagające sprzedaż;
  • program szkoleniowy dla osób bez doświadczenia;
  • elastyczne godziny pracy;
  • bardzo atrakcyjny - konkurencyjny na rynku model wynagradzania;

 Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy;
  • wysokie kompetencje sprzdażowe;
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office;
  • umiejętność biegłego poruszania się w środowisku Internetowym;

Prosimy w CV umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Independents jest firmą doradztwa kredytowego działającą od 2005. Nasz zespół tworzą... eksperci wykształceni przez największe banki działające na Polskim rynku finansowym. Szczególną uwagę poświęcamy umacnianiu naszej pozycji rynkowej w dziedzinie mieszkaniowych kredytów hipotecznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Obsługa klienta , Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi