Opiekun Klienta- Obsługa Infolinii Energetycznej

Work Service S.A.

Łódź, łódzkie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Łódź

Infolinia energetyczna- Wolne weekendy

Miejsce pracy: Łódź (okolice Manufaktury)
Numer referencyjny: OK-OIE/WSSA/08/2018

Zadania:

• Profesjonalna obsługa Klientów – telefoniczna i mailowa – tylko infolinia przychodząca
• Udzielanie informacji odnośnie umowy, płatności, dostępnych produktów
• Przyjmowanie zgłoszeń Klientów
• Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Czego oczekujemy:

• Wykształcenia min. średniego
• Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
• Komunikatywności oraz dobrej dykcji
• Chęci zdobycia nowego doświadczenia oraz motywacji do pracy
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub w sprzedaży

Oferujemy:

• Kompleksowe szkolenie wstępne przygotowujące do samodzielnego wykonywania pracy
• Wsparcie Opiekuna oraz zespołu, na który zawsze możesz liczyć, przez cały okres zatrudnienia
• Umowę o pracę po okresie wstępnym
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Pracę w przedziale godzinowym 07:00-19:00-bez zmian nocnych i weekendów
• Jasną i realną ścieżkę kariery
• Stawkę godzinową 15zł brutto/h
• Atrakcyjne premie miesięczne, frekwencyjne, uznaniowe
• Możliwość udziału w konkursach z licznymi nagrodami
• Dogodną i ciekawą lokalizację miejsca pracy w centrum Łodzi
• Obecność Koordynatora w miejscu zatrudnienia
• Możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych,
• Opiekę medyczną w atrakcyjnych pakietach
• Możliwość dołączenia do użytkowników kart MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.