Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.

Opiekun klienta na rynku polskim

Kraków, małopolskie

Tivron Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących- 3000-4000 zł netto- praca od stycznia

Do naszego call center poszukujemy osób, które zajmą się:

  • odbieraniem połączeń od klientów
  • wykonywaniem telefonów do klientów po złożeniu przez nich zamówienia online
  • pracą z klientami, którzy już dokonali zakupów (tylko takich mamy w bazie:)

Gwarantujemy:

  • pracę na pełen etat (pon-pt 8-16 lub 12-20
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3500-4500 zł „na rękę”
  • dogodnie zlokalizowane, nowoczesne biuro
  • prywatną opiekę medyczną i multisport

Aplikuj dziś, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły oferty.

Jesteśmy profesjonalnym Customer Service Center świadczącym usługi dla klientów z Europy....

Zajmujemy się profesjonalną obsługą w zakresie informacji i obsługi klienta, w komfortowych warunkach biura.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Call Center / Telemarketing , Praca Praca dla studenta , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management