Opiekun Klienta infolinii energetycznej- Wolne weekendy

Work Service S.A.

Łódź, łódzkie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

• Profesjonalna obsługa Klientów – telefoniczna i mailowa – tylko infolinia przychodząca;
• Udzielanie informacji odnośnie umowy, płatności, dostępnych produktów;
• Przyjmowanie zgłoszeń Klientów;
• Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Oferujemy:

• Kompleksowe szkolenie wstępne przygotowujące do samodzielnego wykonywania pracy;
• Wsparcie Opiekuna oraz zespołu, na który zawsze możesz liczyć, przez cały okres zatrudnienia;
• Umowę o pracę po okresie wstępnym;
• Pracę od poniedziałku do piątku;
• Pracę w przedziale godzinowym 07:00-19:00-bez zmian nocnych i weekendów;
• Jasną i realną ścieżkę kariery;
• Stawkę godzinową 15zł brutto/h;
• Atrakcyjne premie miesięczne, frekwencyjne, uznaniowe;
• Możliwość udziału w konkursach z licznymi nagrodami;
• Dogodną i ciekawą lokalizację miejsca pracy w centrum Łodzi;
• Obecność Koordynatora w miejscu zatrudnienia;
• Możliwość skorzystania z pakietu MultiSport, ubezpieczeń grupowych oraz benefitów naszych partnerów.

Czego oczekujemy:

• Wykształcenia min. Średniego;
• Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera;
• Komunikatywności oraz dobrej dykcji;
• Chęci zdobycia nowego doświadczenia oraz motywacji do pracy;
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub w sprzedaży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.