Opiekun Klienta (doradca hipoteczny)

Euro Bank S.A.

Lubin (k. Polkowice, Legnica), dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wyzwania dla Ciebie:

  • sprzedaż produktów bankowych w tym kredytów hipotecznych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obsługi obowiązującymi w banku
  • współpraca z partnerami biznesowymi
  • budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)

Pytanie brzmi, czy #MASZTOCOŚ?

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych, ewentualnie odbyte szkolenie przygotowujące do sprzedaży kredytu hipotecznego
  • wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)
  • wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność budowania pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • szkolenia sprzedażowe, produktowe i rozwojowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • zniżki do kin
  • atrakcyjne konkursy sprzedażowe dla najlepszych pracowników

Prezentacja firmy

Eurobank to obecnie ponad 300 placówek i 3000 pracowników na terenie cał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta