Opis stanowiska pracy

MiŚOT - Mały i Średni Operator Telekomunikacyjny! Nasi Klienci to Misie branży IT. Poszukujemy wytrawnego Opiekuna klienta biznesowego w relacji B2B.

O iNET GROUP:

Już od ponad dekady opiekujemy się MiŚOT'ami w całym kraju. Dzięki umiejętnościom i ciężkiej pracy naszego zespołu zdobyliśmy zaufanie naszych klientów i partnerów biznesowych. Jesteśmy grupą, integrującą polskich operatorów telekomunikacyjnych. Dzięki naszym projektom i wdrożeniom staliśmy się gwarantem rozwoju branży ISP. Organizowane przez nas konferencje cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem uczestników i sponsorów. Obecnie poszukujemy kandydata(-tki) na bardzo oryginalne stanowisko - Opiekun Misia IT.

Opiekun dba o Misie! Jak my dbamy o opiekuna?
- Zapewniamy szkolenia wewnętrzne i wyjazdowe
- Przekazujemy narzędzia niezbędne do pracy z Misiami
- Zapewniamy udział w dużych, branżowych konferencjach i eventach IT
-Gwarantujemy wesołą i profesjonalną atmosferę
- Zapewniamy prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanej wiedzy
- Cykliczne posiedzenia kaloryczne - Pizza co miesiąc

Wymagania

Zastanawia Cię czego właściwie od Ciebie chcemy? Przede wszystkim:

- Utrzymywania dobrej relacji z klientem branży IT
- Wsparcia przy wdrażania projektów biznesowych u MiŚOT’ów
- Pracy podczas organizacji jednej z największych konferencji branżowych w Polsce
- Pozyskiwania nowych MiŚOT’ów do programów partnerskich
- Kreatywnego podejścia do pracy oraz energii w działaniu

Co potrafi doskonały opiekun Misa?

- Efektywnie zarządzać swoją pracą i obowiązkami
- Korzystać z biurowych narzędzi edycji
- Budować długotrwałe relacje z Misiami
- Dopasować swój kalendarz do wyjazdów służbowych i konferencji branżowych
- Przyswajać wiedzę z zakresu nowych rozwiązań branżowych i biurowych plotek

Prezentacja firmy

iNET Group - Ogólnopolska Grupa Internetowa <br/> <br/>Czym jest iNET Gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja