Opiekun Klienta B2B (Kosmetyki)

S&K Business Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma S&K Business Group z siedzibą w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko Opiekun Klienta B2B. Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B z branzy kosmetyki oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień, oferowanie produktów z dostępnego asortymentu,
  • pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B
  • realizacja celów sprzedażowych i planów,
  • utrzymanie dobrych kontaktów z kontrahentami,
  • raportowanie
  • wykorzystywanie skutecznych technik sprzedażowych
  • wystawianie i rozliczanie dokumentów sprzedaży
  • wystawianie i rozliczanie dokumentów zakupu
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki w tym pomoc przy pakowaniu, etykietowaniu etc.
  • pprzygotowywanie zamówień do dostawców

Oferujemy:

  • stabilną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • duży zakres samodzielności przy realizacji zadań
  • zatrudnienie na podstwie umowy o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • pracę od poniedziałku do piatku w godz. 8-16 lub 9-17
  • pensję 3500 netto/m-c

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (branża kosmetyczna) 2 -3 lata lub pokrewnym,
  • znajomość lokalnego rynku i trendów dot. kosmetyków naturalnych, akcesoriów i kosmetyków do golenia, past do zębów, perfum.
  • znajomość rynku kosmetycznego i drogeryjnego,
  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientami,
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • dobrej znajomości MS Office i obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację będzie dodatkowym atutem
  • bardzo ważna dla nas będzie Twoja kultura osobista oraz motywacja do pracy

Prezentacja firmy

S&K Business Group Sp. z o.o. <br/> <br/>Działania firmy obejmują sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi