Opiekun klienta / Account Manager

Koder s.c.

Kraków, 30-650, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

- reprezentacja firmy oraz budowanie relacji biznesowych z Klientami
- aktywne pozyskiwanie Klientów i ich obsługa
- zarządzanie bazą danych aktualnych i potencjalnych Klientów
- rozwijanie sprzedaży poprzez realizację celów
- przygotowywanie ofert handlowych
- sprzedaż rozwiązań IT, negocjowanie warunków
- analiza rynku i konkurencji
- realizacja założonych budżetów sprzedażowych
- samodyscyplina i zaangażowanie w wykonywanie codziennych zadań
- rozwój portfolio usług i produktów
- dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

- prace w młodym zespole
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego
- specjalistyczne szkolenia
- współpraca z największymi dostawcami rozwiązań informatycznych
- stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
- współpracę z doświadczonymi specjalistami
- udział w ciekawych projektach
- aktywne uczestnictwo w rozwoju organizacji

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne oraz studenci ostatnich lat
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentowania
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem
- umiejętność analizy potrzeb klienta
- wiedza z zakresu technik sprzedaży oraz rynku IT
- czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Wdrożenia systemów ERP, utrzymanie systemów, szkolenia i konsulti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż