Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0092

Obowiązki:

pomoc w prowadzeniu zjęć z uczestnikami śds, opieka w busie podczas dowozu do placówki, pomoc w czynnościach higienicznych - prowadzenie treningów w tym zakresie, uczestniczenie w opracowywaniuindywidualnych planów postępowania wspierająco - aktywizującegoprowadzenie niezbędnej w tym zkresie dokumentacji.
Kierowanie samochodem osobowym - busem do przewozu osób niepełnosprawnych, dowóz uczestników na zajęcia, wyjazdy służbowe z uczestnikami ośrodka, dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu, w tym monitorowanie terminów obowiązkowych przeglądów, tankowanie pojazdu na wskazanej stacji paliw, prowadzenie kart drogowych oraz innej niezbędnej dokumentacji.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, inne

Pozostałe wymagania:

  • co najmnie 3 miesiące doświadczenia w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymidoświadczenie w prowadzeniu busa 9- osobowegoobywatelstwo polskiepełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznychaktualne badania psychologiczne będą dodatkowym atutem.

Miejsce pracy: Lipowa 1, 19-300 Nowa Wieś Ełcka, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy