Opiekun kategorii e-commerce

Homla Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzanie i rozwijanie kategorii produktowych w kanale e-commerce
  • rozwijanie oferty produktowej w nowoczesnych modelach logistycznych
  • dbanie o jakość struktury kategorii
  • wspieranie zespołu tworzącego treści produktowe
  • bieżącą współpracę z innymi działami w firmie
  • obserwację i wdrażanie trendów rynkowych w danej kategorii produktu
  • analizę danych i tworzenie raportów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kategorii produktowej w kanale e-commerce
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • zaangażowania oraz ambitnego i nieszablonowego podejścia do zlecanych zadań
  • bardzo dobrej umiejętności organizacji czasu pracy
  • samodzielności w podejmowaniu działań, rozwiązywaniu problemów i ustalaniu priorytetów.

Mile widziane doświadczenie w handlu w modelu dropshipping oraz znajomość podstaw HTML.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • udział w kreowaniu nowej marki
  • możliwość rozwoju w obszarze sprzedaży
  • ciekawą i rozwijającą pracę w gronie profesjonalistów
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, programu OK System, ubezpieczenia grupowego
  • kartę zniżkową na nasze produkty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeśli Pani/Pan chce by CV pozostało w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Homla to nowa marka detaliczna z asortymentem home decor. Centrala nasze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce