Opiekun/ka w niemieckim domu seniora bez szkoly medycznej

Allpersonal-Service

Aachen Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta stalej pracy na umowe z niemieckim pracodawca,pelnym pakietem ubezpieczen spolecznych , platnym urlopem i zakwaterowaniem.

Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znaj.j.niemieckiego oraz udokumentowane min.3 lata doswiadczenia na stanowisku opiekuna.

Praca w systemie zmianowym tzw.zdalnym (siec domow opieki)Region pldn.Niemiec- Hesja,Bawaria,Badenia

Stawka placowa od 11,85€/h/brutto+8€/dobe –dodatek na wyzywienie+ bezplatne zakwaterowanie,wiek do 57 lat.

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV ze zdjeciem w j.niemieckim celem prezentacji profilu u pracodawcy.

Prezentacja firmy

Allpersonal-Service <br/>Prywatne Pośrednictwo Personalne <br/> <br/>All... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Obsługa klienta