Opiekun/ka w domu seniora

Allpersonal-Service

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta stałej pracy na umowę z niemieckim pracodawca, pełnym pakietem ubezpieczeń społecznych, płatnym urlopem i zakwaterowaniem.

Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość j.niemieckiego oraz udokumentowane min.3 lata doświadczenia na stanowisku opiekuna.

Praca w systemie zmianowym tzw. zdalnym (siec domów opieki)

Region pldn.Niemiec- Hesja,Bawaria,Badenia

Stawka placowa od 11,85€/h/brutto+8€/dobę –dodatek na wyżywienie+ bezpłatne zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w j.niemieckim celem prezentacji profilu u pracodawcy.

Prezentacja firmy

Allpersonal-Service <br/>Prywatne Pośrednictwo Personalne <br/> <br/>All... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta