Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/11/2018.

Opiekun/-ka seniora w Niemczech

Niemcy, zagranica

Hausengel International Polska Sp. z o.o. sp. k.

Opis stanowiska pracy

Hausengel (wpis KRAZ nr 10603) jest przedsiębiorstwem rodzinnym, które oferuje zadowolonym opiekunkom wyselekcjonowane i sprawdzone zlecenia już od 2005 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że jedynie z sercem możemy osiągnąć sukces. Dlatego nasze koordynatorki codziennie starają się zapewnić Państwu zasłużony szacunek, bezpieczeństwo, partnerstwo, a przede wszystkim wsparcie. Zachęcamy, aby stali się Państwo częścią rodziny Hausengel i poczuli „kompleksową opiekę“!

Nasza oferta:

  • Wynagrodzenie miesięczne w przedziale 1100€ - 1700€ euro netto – możliwość negocjacji.
  • Legalność, partnerstwo i przejrzyste warunki.
  • Wszystkie umowy i dokumenty w języku polskim.
  • Przejrzysta umowa oraz pakiet ubezpieczeń w Niemczech.
  • Szeroki wachlarz dokładnie sprawdzonych zleceń.
  • Bezpłatne szkolenia zakończone niemieckim certyfikatem IHK.
  • Opłacamy kurs językowy w kwocie 75€.
  • Wsparcie osobistego koordynatora we wszystkich sprawach, a w nagłych przypadkach dostępność 24 h na dobę 365 dni w roku.
  • Przejmujemy wszelkie kwestie formalne, oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i dokumentów.
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu zlecenia.
  • Brak opłat za pośrednictwo i zwrot kosztów podróży.
  • Premie specjalne z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Program Premiowy „Kompleksowa Opieka” z atrakcyjnymi nagrodami.

Hausengel to partner dla Państwa, jeśli:

  • Chce Pan/Pani pracować w Niemczech i zarabiać w euro.
  • Posługuje się Pan/Pani językiem niemieckim przynajmniej w stopniu komunikatywnym i chce odświeżyć jego znajomość.
  • Ma Pan/Pani wiele serca i zrozumienia dla osób wymagających opieki.
  • Chce się Pan/Pani poczuć otoczony/otoczona „kompleksową opieką”!

Hausengel (wpis KRAZ nr 10603) jest przedsiębiorstwem rodzinnym, które oferuje... zadowolonym opiekunkom wyselekcjonowane i sprawdzone zlecenia już od 2005 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w pośrednictwie i szkoleniu wykwalifikowanych opiekunek i opiekunόw. Jesteśmy niemieckim przedsiębiorstwem z siedzibą w Ebsdorfergrund-Heskem (80 km na pόłnoc od Frankfurtu nad Menem). W ramach systemu franczyzowego, jaki oferuje firma Hausengel opiekunki mogą, jako niezależny usługodawca, wspόłpracować z innymi służbami opiekuńczymi i członkami rodziny sprawującymi opiekę nad chorym. Przystąpienie nowych krajόw członkowskich, takich jak Polska, Litwa czy Węgry, do Unii Europejskiej umożliwiło ich obywatelom osiedlenie się i prowadzenie działalności gospodarczej w Niemczech. Uwzględniając wymogi prawa niemieckiego i europejskiego firma Hausengel GmbH w kooperacji z Hausengel Polska stwarzają opiekunkom niepowtarzalną możliwość otwarcia i poprowadzenia własnej działalności na terenie Niemiec. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji – nie tylko w kwestii pośrednictwa, przygotowania niezbędnych dokumentόw, zezwoleń i ubezpieczeń, lecz rόwnież w przypadku wszelkich innych pytań i okoliczności.

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że jedynie z sercem możemy osiągnąć sukces. Dlatego nasze koordynatorki codziennie starają się zapewnić Państwu zasłużony szacunek, bezpieczeństwo, partnerstwo, a przede wszystkim wsparcie. Zachęcamy, aby stali się Państwo częścią rodziny Hausengel i poczuli „kompleksową opiekę“!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Inne , Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Opieka nad osobami starszymi , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna