Opis stanowiska pracy

Wilmersdorfer Seniorenstiftung prowadzi trzy domy z opieką medyczną dla osób starszych, cztery domy mieszkalne dla osób starszych, oraz dwa ośrodki rekreacyjne dla osób starszych w Berlinie w dzielnicy Charlottenburg-Wilmersdorf.

Do naszych placówek szukamy od zaraz na pełny etat lub w niepełnym wymiarze godzin zaangażowanych pracowników na stanowisko:

Opiekun/ka osób starszych

(egzaminowany/a opiekun/ka osób starszych; dyplomowany/a pielęgniarz/pielęgniarka; dyplomowany/a terapeuta/ka)

Oferujemy umowę na czas nieokreślony

Do obowiązków należy:

  • wspieranie seniorów w możliwie niezależnym i godnym sposobie życia, poprzez indywidualną i holistyczną opiekę.

Twój profil:

  • posiadasz dyplom pielęgniarki / pielęgniarza, dyplom opiekuna/opiekunki osób starszych
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • kompetencja
  • odpowiedzialność
  • elastyczność
  • rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • interesujące i zróżnicowane zadania
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjne ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne
  • na życzenie mieszkanie (jednopokojowe, częściowo umeblowane) na czas określony

Przy porównywalnych kwalifikacjach bedą preferowane osoby niepełnosprawne.

Informujemy, że ze względu na koszty, odsyłane bedą jedynie podania, gdy do przesyłki będzie dołączony znaczek na przesyłkę zwrotną.

Czekamy na Twoje podanie w języku niemieckim lub angielskim drogą pocztową lub mailową z dopiskiem WSS 1801 na:

Wilmersdorfer Seniorenstiftung Personalabteilung

Frau Kathrin Cena

Hohensteiner Straße 6 – 12 14197 BerlinNiemcy

Tel.: 0049308277992 - 73

lub skorzystaj z możliwość złożenia aplikacji przez naszą stronę internetową.

www.wilmersdorfer-seniorenstiftung.de

Słowa kluczowe: Opiekun, Opiekunka, Opiekun osób starszych, Opiekun seniorów, Opiekun medyczny, Opiekunka osób starszych, Opiekunka osób chorych, Opiekunka seniorów, Opiekunka medyczna, Pielęgniarka, Pielęgniarka medyczna, Pielęgniarz, Pielęgniarz medyczny, Praca w Niemczech, Praca za granicą, Berlin, kwatera,

Prezentacja firmy

Wilmersdorfer Seniorenstiftung

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi