Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

Opiekun/ka osób starszych

Anglia, zagranica

Promedica Care Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • osoba nie prowadziła działalności gospodarczej w ostatnich 5 latach;
  • gotowość do wyjazdu za granicę;
  • ważny paszport;
  • numer NIP;
  • odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki;
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
  • całkowitą organizację i finansowanie wyjazdu (przelot samolotem, transport na terenie UK);
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z założeniem działalności gospodarczej;
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami;
  • opłacone składki ZUS;
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
  • całodobowe wsparcie i linię alarmową 24/7;
  • pełną organizację pobytu – zakwaterowanie i wyżywienie;
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
  • dodatkowy bonus za wyjazd w okresie świątecznym do £300!

Wymagania

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.

Promedica Care Sp.z o.o. jest polską firmą specjalizującą się w świadczeniu usług dla... sektora medycznego. Opiekujemy się ludźmi w krajach Europy Zachodniej oraz w Polsce. Dziś marka Promedica Care Sp.z o.o. jest synonimem wysokiej jakości i skuteczności, ale na sukces pracujemy od 2004 roku codziennie troszcząc się o zdrowie pacjentów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna , Praca Uroda / Pielęgnacja , Praca Inne