Opis stanowiska pracy

Dla naszego wieloletniego Klienta - znanej brytyjskiej sieci domów opieki poszukujemy obecnie kandydatów do pracy w charakterze Opiekuna Osób Starszych.

Zadania:

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki seniorom,
  • Pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach,
  • Zapewnienie komfortu psychicznego i fizycznego,
  • Organizowanie i spędzanie czasu wolnego - spacery, rozwijanie pasji.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Podstawowa wiedza na temat obowiązków opiekuna osób starszych,
  • Chęć niesienia pomocy seniorom, pozytywne nastawienie, życzliwość, cierpliwość.

Oferujemy:

  • Pracę w domach opieki na terenie całej Anglii,
  • Wynagrodzenie godzinowe w przedziale 7,83 GBP – 8,50 GBP brutto/h,
  • Tanie zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
  • Darmowy bilet lotniczy oraz transport z lotniska,
  • Rozmowy rekrutacyjne bezpośrednio z pracodawcą w Warszawie lub przez Skype,
  • Brytyjski kontrakt podpisywany przed wyjazdem,
  • Od 36 do 48 godzin pracy tygodniowo,
  • Dla osób chętnych możliwa duża liczba nadgodzin,
  • Zdobycie certyfikatu,
  • Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem.

Prezentacja firmy

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi