Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby młode, chętne do podjęcia wykształcenia na terenie Niemiec jako Opiekun osób starszych, czyli Altenpfleger.
Szkoła zawodowa trwa 3 lata, miejsce praktyk podczas nauki Dom Starców – Seniorenresidenz.
Oferujemy takie miejsca praktyk:
- 93133 Burglengenfeld
- 83708 Kreuth bei Tegernsee
- 83043 Bad Aibling
- 07407 Uhlstädt- Kirchhasel
Istnieje rowniez mozliwosc podjecia pracy w celu nauki jezyka niemieckiego, z zalozeniem rozpoczecia nauki we wrzesniu 2018.

Wymagania

Warunkiem dostania się do szkoły jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie B2.

Firma oferująca praktyki, oferuje rownież pokój personalny w okolicy miejsca praktyk.

Wynagrodzenie miesięcznie:
- na pierwszym roku praktyk wynosi: 916 €
- na drugim roku 977 €
- na trzecim roku 1078 €

Prezentacja firmy

Szukasz pracy za granica ? zglos sie do nas, byc moze mamy oferte pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
916PLN - 1 078PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne