Opiekun/ka osób starszych i niepełnosprawnych/ Niania / Pomoc domowa i sprzątająca

Pomagamy Wszystkim

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • System pracy dostosowany do potrzeb (godzinowo, całodobowo, dorywczo, pełen wymiar)
  • Stawka ustalana bezpośrednio przez pracownika
  • Zlecenia do pracy na terenie całej Polski
  • Możliwość wcześniejszego kontaktu z rodziną i podopiecznymi
  • Opieka koordynatorów 24 h
  • Pomoc w organizacji dojazdu na zlecenie
  • Miła i fachowa obsługa w zakresie doradztwa zawodowego

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy „Pomagamy Wszystkim” zajmuje się pomocą w zna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Inne