Opiekun/ka osób starszych / 94-letni podopieczny

SILVERHAND

Niemcy, Hamburg Blankenese, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Stan zdrowia podopiecznego:

Podopieczny, lat 94, cierpi na zniedołężenie starcze oraz demencję, osoba leżąca / siedząca, nie potrafi sam wchodzić po schodach.

Obowiązki opiekuna / opiekunki

  • pomoc przy wstawaniu oraz transferze z łóżka
  • pomoc przy kąpieli oraz codziennej pielęgnacji

Wymagania

    • komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego
    • prawo jazdy – mile widziane
    • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
    • odpowiedzialność
    • empatia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 1450-1600 EUR netto / miesiąc (w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka niemieckiego)
  • dodatki za pracę w święta
  • w dniu przyjazdu i wyjazdu Pracodawca wypłaca tzw. półdniówki, jeżeli na miejscu jest jeszcze / już drugi opiekun
  • pokój jednoosobowy w domu jednorodzinnym, zapewniony dostęp do Internetu, własna łazienka
  • opłacone przejazdy
  • składki na ubezpieczenie społeczne („ZUS”) odprowadzane są w Niemczech, dzięki czemu Pracownik nabywa prawa do niemieckiej emerytury
  • zatrudnienie w firmie z tradycjami i renomą
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy